دانلود آهنگ جدیدclose
بزرگترین آکواریوم استانبول


زمان جاری : جمعه 16 خرداد 1399 - 2:46 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردمارسال پاسخ
تعداد بازدید 12
نویسنده پیام
amirali96
آفلاین


ارسال‌ها : 183
عضويت: 14 /2 /1397
بزرگترین آکواریوم استانبول
آکواریوم استانبول یک آکواریوم عمومی در استانبول ترکیه است. این آکواریوم که در آوریل سال ۲۰۱۱ افتتاح شد، آکواریوم رسمی انجمن جهانی باغ وحش ها و آکواریوم ها است. محل این آکواریوم در ۵ کیلومتری فرودگاه بین المللی آتاتورک،  نزدیک  به سیستم ترابری بزرگراه و خط آهن در فلوریا، بوده که در کناره جنوب غربی استانبول پیمان دارد.

با پروا به گنجایش و حجم آن، تنوع در گونه های ماهی، و کار و جنبش های اتمام شده در راه های مسافرتی، آکواریوم استانبول دارای موقعیتی قبل رونده در میانی آکواریوم های سراسر عالم است. بازدید کنندگان یک راه جغرافیایی را پیش می گیرند که حائز ۱۶ مضمون و یک جنگل انبوه بدست آمده از دریای سیاه به سمت اقیانوس آرام است. این آکواریوم بدست مشاوران طراحی آکواریوم های عمومی پروژه های اقیانوس طراحی شده است.

شما عزیزان می توانید از طریق تور استانبول به این شهر مسافرت کرده و از این جاذبه ی قشنگ دیدن کنید.

فضای داخلی آکواریوم استانبول

تمام موجودات زنده آکواریوم استانبول در شرایطی تقریبا  به شرایط ممکن زیستگاه خود، به حیات دریایی خویش ادامه می دهند.
آکواریوم استانبول به شماره و رقم

    حجم آب: ۶۸۰۰ متر مکعب؛ کلا ۶۴ تانک،
    پروژه کبیر دو طبقه با محوطه کلی ۲۲۰۰۰ متر مربع، روی زمین صد دیکری
    محوطه پارکینگ ۳۲۰۰۰ متر مربعی/ ظرفیت ۱۲۰۰ وسیله نقلیه متعلق به آکواریوم استانبول،
    محوطه بازدید ۶۰۰۰ متر مربعی، به همراه فضایی مخصوص

تماشای ماهی ها در آکواریوم استانبول

مسیر مسافرتی به درازا ۱٫۲ کیلومتر که از دریای سیاه به سمت اقیانوس آرام راستا می یابد، تقریبا  ۱۵۰۰ گونه، و کلا ۱۵۰۰۰ موجود دریایی و زمینی، که یکی از دیگری جذابتر هستند،سالن های فیلم ۵ بعدی ۲ الی ۱۵ نفره، و ۶ محوره، ارائه دهنده تماشای ۷ فیلم مجزا، یک سیستم بی اندازه که بعضی جلوه های اخص همانند باد، مه و آب را زنده نشان می دهد.
کلیسای سنت جورج استانبول

یک فروشگاه هدیه با محوطه ای ۴۷۰ متر مربعی درون مرکز آکواریوم استانبول،۳ سالن غذا خوری در گذرگاه مسافرتی۱ رستوران دارای فضایی برای تماشای کانال پاناما در یک طرف و چشم انداز دریا از طرف دیگر.

مسافرین عزیزی که تور استانبول را برای مسافرت خویش انتخاب می کنند این نکته را در نظر داشته باشند که قیمت تور استانبول در آرشین پرواز زیاد پسندیده و مقرون به صرفه می باشد.
شنبه 09 شهریور 1398 - 15:51
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخ
برای نمایش پاسخ جدید نیازی به رفرش صفحه نیست رویتازه سازی پاسخ هاکلیک کنید !برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :